This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Ketting ivoor
No reserve price

Ketting ivoor (op ellastiek gezet)

Koraal,messing verz.collier
No reserve price

Koraal messing verzilverd collier,

Gesigneerd D. Ket
No reserve price

Albertus Verhoesen
No reserve price

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G

2 Aquarellen
No reserve price

2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.

Paul Burgers, olieverf op doek
Result: 15 EUR

Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Result: 40 EUR

Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 33x23cm. Cond.: G

Monogram Y.D.F., flanerende dames
No reserve price

Monogram Y.D.F. 20e eeuw, olieverf op paneel, flanerende dames 16x22cm. Cond.: U

B. Kusecki '85, rabbijn
No reserve price

B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U

W. Bosman, landschap met boerderij
No reserve price

W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.

2 Prenten en een schilderijtje
Result: 10 EUR

2 Prenten en een olieverfschilderijtje van landschap en stadsgezichten. 2x 11x10cm. 1x 8x8cm. Cond.: U

Schilderij, watermolen
No reserve price

Gesigneerd D. Ras, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm. Cond.: G

H.P. van Eck
Result: 160 EUR

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

Stilleven 50-er jaren
No reserve price

Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U

Slager Jr.
Result: 80 EUR

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

Hanton1928
No reserve price

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

Gesigneerd G. Metsu
Result: 80 EUR

Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G

J. van Santen, 3 portretten
Result: 35 EUR

3 Portretten van vrouwen van J. van Santen, olieverf op paneel 38x43cm. 45x35,5cm. en 45,5x48,5cm. Cond.: G

Pendant, Hollandse school
Result: 15 EUR

Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R

Aqaurel, boerenhoeve
No reserve price

Gert Meier 1935 Duitsland, aquarel op papier, boerderij met boerin en kippen 35x50cm. Cond.: G

2 Oude prenten
Result: 35 EUR

Twee oude prenten, infanterie periode Hollandaise. E. lyon - Claesssen Editent Bruxelles 28x22cm. Cond.: G

C. Spies
No reserve price

Cora Spies, olieverf op papier, abstracte compositie 50x65cm. Cond.: G

C. Spies
No reserve price

Cora Spies 1989, acryl op papier, vele gezichten 51x31cm. Cond.:U