Friese stoelklok eind 20e eeuw handbeschilderd. Hollands in goede staat 50x32x15cm. Cond.: U
Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G
Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.
Antieke eikenhouten wandklok ca. 1900 met bronzen applicaties en Schwartzwalder uurwerk. Gesigneerd Frantisek SEFR Hodinar Hamoy VELKE 40x24x12cm. Cond.: G
Antiek Art Deco klokkenstel 3-delig (België) 22x26x7cm. en 19x7x13cm. Cond.: G
Antieke Hollande keramische klok met wekkeruurwerk 33x22x8cm. (cracele) Cond.: G
Zaanse notenhouten klok met koper 20e eeuw. Hollands in zeer goede staat 53x20x12cm. Cond.: U
Notenhouten tafelklok, Warmink eind 20e eeuw met maanstand 25x19x15cm. Cond.: G
Oude buffetklok Junghans met Westminster slagwerk. Eikenhout met notenfineer 22x37x13cm. Cond.: G
Friese staartklok (klein) 20e eeuw. Eikenhouten kast met koper, Duits uurwerk 63x71x13cm. Cond.: G
Zaanse notenhouten klok met koper en maanstand eind 20e eeuw Hollands. In zeer goede staat 51x23x15cm. Cond.: U
Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.
Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G
Oude Hollandse Zaanse notenhouten klok eind 20e eeuw 63x26x18cm. Cond.: G