Friese staartklok ca. 1970 van mahoniehout met koperen wijzerplaat..Westminster slag op gong 122x34x18cm. Cond.: G
Duitse mahoniekleurige 3-slags pendule 20-er jaren, zilverkleurige wijzerplaat. Pendule is gemerkt Kienzler en de wijzerplaat Mellochime Germany. Klok loopt goed 29,5x52x17cm. Cond.: G
Tweekleurig marmeren Franse bureauklok met wekkerwerk. gemerkt Brevete Frankrijk ca. 1920-1930 10x21x5cm. Cond.: G
Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U
Duitse notenfineer vrijslinger, gemerkt F.H. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat. Kuif is vervangen 78x36x17cm. Cond.: G
Franse zogenaamde Oeil de Boeuf wandklok eind 19e eeuw. Mooi uitgewerkte voorkant, albast wijzerplaat met emaille cartouches. In uitstekende staat 62x48x14cm.
Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met wekkerfunctie. Wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x15cm. Cond.: U
Antiek Duitse notenhouten regelateur gemerkt C.M. met zwarte zuilen, knopjes en lijstwerk in zeer goede staat 86x30x15cm. Cond.: G
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met druiven en druivenblad decor uitgesneden. De cartouchen zijn van wit emaille met blauwe opdruk 61x47x13cm. Cond.: G
Duitse eiken fineer vrijslinger, gemerkt G.P eind 19e eeuw. Helemaal compleet met kuif etc. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat 93x42x21cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse pendule 19e eeuw in Louis Quinze stijl met onyx. Emaille wijzerplaat 43x45x19cm. Cond.: G
Duitse staande klok begin 20e eeuw. Uurwerk gemerkt J.G.L. Eiken gefineerd met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Koperen wijzerplaat, uitgewerkte koperen slinger en gewichten. 204x64x30cm. Cond.: U
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met kopere en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Kleine antieke tafelklok gemaakt voor China export van massief ahorn. Met Brevette uurwerk (uurwerk in tact) ca. 1900 Cond.: G
Duitse antieke notenhouten vrijslinger ca.1900, met balkon, Jugendstil motief in de slinger en wijzerplaat. Geheel compleet met originele kuif. In zeer goede staat 113x45x21cm. Cond.: U
Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U
Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.
Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Friese staartklok handbeschilderde wijzerplaat met landschapsdecor, op de kap 3 houten beelden, Cond:R/G., 138x37x22cm.
Zware bronzen klok met porseleinen wijzerplaat 19e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk in zeer goede staat. Leeuwen op de hoeken 44x27x17cm. Cond.: U
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.
Open Duitse staande klok,eiken fineer. Danzinger model met getorste zuilen, koperen bewerkte gewichten, slinger en wijzerplaat. Onderkast met deurtje. In zeer goede staat 230x56x33cm.
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G