Grote stoomlocomotief met kolenwagen op schaal, blik met hout,groen en rood beschilderd, op batterij.L.74 cm.
2 Celluloid poppen gemerkt met een vlinder. Gemaakt in Japan. L.: 36cm. Cond.: G
Donkergroene kinderwagen/poppenwagen ca. 1910 beschilderd met spelende kinderen. Handvat is waarschijnlijk vervangen. Cond.: R
Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G
Gezwarte stok-kinderwagentje ca. 1910 van kinderwagenhuis Joh. de Kok Den Haag. Wagentje is ook nog geheel dubbel te klappen voor vervoer 57x45x42cm. Cond.: G
Porseleinen pop ca.42cm., Frans Dep.blauwe vaste ogen, tandjes boven beschadigd Cond:R
Kämmer & Reinhardt nr. 126 van gespoten porselein met blauwe slaapogen open mond en boven 4 tandjes, oude pruik 42cm. Cond.: G
Simon & Halbig 126 met donkerbruine flirt, slaapogen. Zitbaby. Rechter grote teen beschadigd. Open mond met boven 2 tanden 36cm. Cond.: G
Heubach Koppelsdorf 342 van gespoten porselein met blauwe ogen, open mond met 2 tadjes boven en mooie pruik. 60cm. Mist de pink van rechterhand Cond.: G
Poppenslaapkamer ca. 1930 (vermoedelijk Duitsland) met 3 porseleinen popjes, 9 meubels en diverse accessoires. Waarschijnlijk origineel behang in zeer goede staat 27x59x37cm. Cond.: U
Heubach 342 van gespoten porselein met slaapogen, openmond met boven 2 tandjes . Vingertoppen beschadigd en ligt uit elkaar. Alles origineel 36cm. Cond.: R
2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.
S.F.B.J. Zwart vlekje aan de hals, blauwe slaapogen, lang haren pruik, open vingers en open mond met 4 tandjes boven. Cond.: R
Porseleinen pop met boven 4 tandjes, bruine vaste ogen. Franse pop. Limoge of Loraaine ca. 1925 Nr 12. Gaatjes in de oren, originele oude schoentjes. Baknaden zichtbaar, open vingers oud jurkje
Vier antieke kindermeubels. 1x Kinder keukenkast van donkergebeitst vuren ca. 1910 116x53x19cm. 2x Kinderstoelen van massief mahonie, biedermeier 19e eeuw 63x45x36cm. 1x Kindertafel van mahoniehout me...
Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: Gchip bij oog
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
Kavel van 10 celluliod popjes; 1x Selba 17cm. 1x Selba (neger) 14,5cm. 1x Petite Colin 9cm. 1x negerpopje merklooos, 3x schildpadpopjes 14cm. 3x schildpadpopjes 8cm.
Duits genummerd 76C8 (Heubach?), toddlerlijf. Geschilderde ogen en gesloten mond ø.:34cm. Cond.: G
Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...