This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

06. Januariveiling 2011

Auction on Friday, January 7, 2011 from 01:00

Completed | Default auction

Lampekap
Result: 10 EUR

Art Deco plaffoniere lampekap van gekleurd glas 30-er jaren ø27cm. Cond.: G

Kleine kapstok
No reserve price

Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Result: 27 EUR

Twee petroleumlampen. 1x Antiek oplaine glas (kap kapot 43cm. 1x 60-jaren tin 38cm. Cond.: G)

3 Bordenrekken
Result: 15 EUR

Drie houten bordenrekken 20e eeuw. 100x30cm. en 40x35cm. Cond.: G

Eikenhouten bordenrek
No reserve price

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

42 Postkaarten
No reserve price

40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U

Serviesje
No reserve price

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

Kamerscherm ca. 1910
Result: 25 EUR

Antiek Hollands kamerscherm ca. 1910. Notenhout gekleurd met stof 175x135cm. Cond.: G

Doos oude glazen
Result: 15 EUR

Doos oude glazen 20e eeuw. Cond>: U

Grote salonlamp
No reserve price

Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.

Zak div.modesieraden
Result: 10 EUR

Zak diverse modesieraden

Doos diversen
Result: 40 EUR

Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G

Doos diversen
No reserve price

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

Doos diversen
Result: 25 EUR

Doos diversen 20e eeuw met glaswerk, porselein, kristal en verzilverde delen Cond.: R

Doos kleedjes
No reserve price

Doos kleedjes (gehaakt etc.) 20e eeuw Cond.: G

Doos Keulse potten
Result: 30 EUR

Doos Keulse potten Cond.: G

Doos diversen
Result: 25 EUR

Doos diversen; Koffiemolen D.E., hoedendoos etc. Cond.: G

Doos blikken
Result: 15 EUR

Doos oude blikken Cond.: G

Petroleumlamp inzet
No reserve price

Antieke messing petroleumlamp inzet 22xø14cm. Cond.: G

Jugendstil vrouw
Result: 15 EUR

Jugendstil stijl staande vrouw in rok, geheel staand op een zwart marmeren sokkel. Vrouw is gemaakt van gegoten kunststof en later zilver gekleurd 20e eeuw 29x14x10cm. Cond.: G

Tafelschuif Art Deco
Result: 10 EUR

Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G

2 Camera's
No reserve price

2 Oude camera's. 1x Oude filmcamera van Canon autozoom 814 in originele koffer. 1x fotocamera Shanghai 203 in originele koffer Cond.: G

Staande halogeenlamp
Result: 50 EUR

Staande metalen Halogeenlamp. 2-Lichts met leeslamp, merk Trio Leuchten Duitsland 185x56x25cm. Cond.: G

2 Stoofjes
No reserve price

Twee stoofjes van beukenhout. Hollands 20e eeuw 28x25x16cm. en 13x18x15cm. Cond.: G