Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.
Amerikaans Winchester kaliber 12 geweer 19e eeuw. Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. 125x19x3,5cm. Cond.: U
Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U
Dubbelloops vuursteen geweer, frontlader (hagel) 18e-19e eeuws met graveerwerk. Antoine Girand Saint Etienne in uitmuntende staat 130x21x8cm. Cond.: U
Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U
Dubbelloops groot kaliber pistool, frontlader met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Gemonogrammeerd W.J.W.J. in uitstekende staat 32x14x5cm.
Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U
Enkelloops percussiepistool 19e eeuws, frontlader. met graveerwerk. Groot kaliber en mahoniehouten kolf. 40x19x4cm. Cond.: G
Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt J. Warnant Breveti met notenhouten kolf en graveerwerk. In uitmuntende staat 40x17x3,5cm. Cond.: U
Enkelloops schijfpistool 19e eeuw, gemerkt L. Chobert L. Lafayette Paris (Frankrijk). met mahoniehouten kolf in uitmuntende staat 42x16x4cm. Cond.: U
Dubbelloops springmes pistool 19e eeuws met graveerwerk. Groot kaliber met mahoniehouten kolf, ongemerkt vermoedelijk Frankrijk. In uitmuntende staat 27x13x4cm. Cond.: U
Enkelloops 19e eeuws schijfgeweer met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Monogram in de loop E.L.O. in uitstekende staat 105x26x4cm. Cond.: U
Prachtige 18e-19e eeuws percussiepistool met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Frontlader, in uitmuntende conditie 31x17x3,5cm. Cond.: U
Dubbelloops geweer (hagel), klapbare loop 19e eeuw. Damast met graveerwerk en mahoniehouten kolf 116x19x5cm. Cond.: G
Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U
Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G
4 19e eeuwse koperen kruithoorns. 3 kruithoorns met jachtmotieven. 16,5cm. 19cm. 20cm. en 21cm.
4 19e eeuwse kruithoorns. 1 Met roodkoper en afbeelding van zes paarden 21,5cm. 1 Met lederen etui 21cm. 2 Koperen kruithoorns bewerkt met bladmotief
Klein huiskamerorgel met blaasbalg in mahonie kist. Firma onbekend eind 19e eeuw. Cond.: R
Houten beeld van een dansende beer gemaakt door een anonieme Zuid-Tiroolse beeldhouwer,20e eeuw,(met stempel) handgemaakt. H.80 cm.
Dubbelloops 19e eeuws penvuur pistool (voorlader) met mahoniehouten kolf (St. Etiënne) 19,5x10x3,7cm. Cond.: U
Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U
Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw. Amerikaans met geëboniseerde houten kolf 17,5x9,5x4cm. Cond.: G