H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U
H. v.d. Ploeg ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met figuren 36x26cm. Cond.: G
Tilla Terwindt (Arnhem 1890 - werkte in Parijs), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 75x54cm. Cond.: G
Cornelis Kwint, olieverf op linnen, stilleven met fruit 47x36cm. Cond.: U
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met kerk en figuren 40x50cm. Cond.: U
Anton Smeerdijk ('s Graveland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, gezicht op Rhenen 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Jan van Delft, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, damesportret kaartenleggen (beschadigd), 68x84cm. Cond.: R
Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Verschuur 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met paard bij hoeve 60x100cm. Cond.: U
Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G
Adrianus Eversen (Amsterdam 1818 - 1897 Delft), sepia op papier, landschap met gebouwen en figuren. Moet gerestaureerd worden 38x28cm. Cond.: R
Corneille '90 (Cornelis van Beverloo 1922-2010) epreuve de artiste, litho op papier 34x26cm. Cond.: U
Schilderspel begin 20e eeuw(pseudoniem van Gerard Joh. Delfgaauw 1822 - 1947), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 50x70cm. Cond.: G