Chinees porseleinen drakenvaas met ijzer oxide rood decor. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose oorvaas met floraal/fruit/karaktertekens/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Republiek cups met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 8,8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselen/brush pot met figuren in landschap/bergen/waterval decor. Afmeting: H 17,3 x Ø 12,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met emaille figuren decor + floraal en goud. Gedetailleerd. Verso rood glazuur. Iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Chinese lotusbloem gevormde celadon schaal met groen gevlokt glazuur. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen bloempot met figuren in landschap decor. Randfrit + enkele chip. Afmeting: H 16,5 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot (zonder deksel). Figuren in coulissen decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 22,3 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen schotel met gedetailleerd geisha/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,8 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen yongcheng familie rose kopjes met floraal decor. Afmeting: H 4 Ø 6,9 cm. In goede staat.
Antieke opengewerkte Chinese yixing theepot met bamboe decor + bodemmerk onder het deksel. Eén chip deksel. Afmeting: 12 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen, vierkante vaas met lichtblauw glazuur en olifanten koppen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ming bord met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen sang de boeuf flambé vaas. Onderrand chips. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte brushpot met landschap + tekst decor. Met kang xi merkteken. Randfrit boven- en onderrand. Afmeting: H 15,7 cm. In goede staat.
Twee antiek Japans porseleinen kakiemon pijpvazen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraar decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen bolvaas met oren + landschap/tekst decor. Afmeting: H 49 x Ø 37 cm. In goede staat.