This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Januariveiling 2024

AD-

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese bolvaas, H 42,5 cm.
Result: 1.200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met ijzer oxide rood decor. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Familie Rose vaas, H 31,7 cm.
Result: 1.200 EUR

Chinees porseleinen familie rose oorvaas met floraal/fruit/karaktertekens/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese Republiek cups Ø 8 - 8,8 cm.
Result: 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen Republiek cups met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 8,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot, H 17,3 x Ø 12,4 cm.
Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen penselen/brush pot met figuren in landschap/bergen/waterval decor. Afmeting: H 17,3 x Ø 12,4 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 20 cm.
Result: 1.100 EUR

Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen familie rose wandvaas met geiten/figuur/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinees bord (ruby back plate) Ø 23,2 cm.
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met emaille figuren decor + floraal en goud. Gedetailleerd. Verso rood glazuur. Iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

2x Kantonese bloempot Ø 27 cm.
Result: 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose bloempotten met onderschalen. Figuren/dieren/floraal/goud decor. Haarlijnen in bodem bloempotten, verder goed. Afmeting: H 17 x Ø 27 cm. In g...

Chinese rolwagen vaas, H 48 cm.
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Chinese lotusbloem gevormde schaal Ø 19 cm.
Result: 1.000 EUR

Chinese lotusbloem gevormde celadon schaal met groen gevlokt glazuur. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Result: 950 EUR

Antieke Chinees porseleinen bloempot met figuren in landschap decor. Randfrit + enkele chip. Afmeting: H 16,5 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Verte penselenvaas Ø 10,2 cm.
Result: 950 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte penselenpot met emaille figuren in landschap. Eén chip. Afmeting: H 13,2 x Ø 10,2 cm. In redelijk/goede staat.

Kang xi gemberpot Ø 20,7 cm.
Result: 950 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot (zonder deksel). Figuren in coulissen decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 22,3 x Ø 20,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese brushpot
Result: 950 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen brushpot met figuren in tuin decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: 21,5 x 20,2 cm. In redelijke staat.

Antieke Satsuma schotel Ø 30,8 cm.
Result: 950 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen schotel met gedetailleerd geisha/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,8 cm. In goede staat.

Drie Chinese kopjes Ø 6,9 cm.
Result: 950 EUR

Drie Chinees porseleinen yongcheng familie rose kopjes met floraal decor. Afmeting: H 4 Ø 6,9 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Result: 900 EUR

Antieke opengewerkte Chinese yixing theepot met bamboe decor + bodemmerk onder het deksel. Eén chip deksel. Afmeting: 12 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Chinese stemcup Ø 16,2 cm.
Result: 900 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Result: 900 EUR

Chinees porseleinen, vierkante vaas met lichtblauw glazuur en olifanten koppen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinees Ming bord Ø 22 cm.
Result: 850 EUR

Chinees porseleinen ming bord met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 41,5 cm.
Result: 850 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen sang de boeuf flambé vaas. Onderrand chips. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.

Chinese brushpot (verte)
Result: 850 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte brushpot met landschap + tekst decor. Met kang xi merkteken. Randfrit boven- en onderrand. Afmeting: H 15,7 cm. In goede staat.

2x Japanse vaas, H 31 cm.
Result: 850 EUR

Twee antiek Japans porseleinen kakiemon pijpvazen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Kleine Chinese kom Ø 14,3 cm.
Result: 850 EUR

Chinees porseleinen kom met floraar decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 49 cm x Ø 37 cm.
Result: 850 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met oren + landschap/tekst decor. Afmeting: H 49 x Ø 37 cm. In goede staat.