This website uses cookies

Januariveiling 2024

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Vitrinekast met intarsia
Result: 2.200 EUR

Hollandse buikkast
Result: 1.900 EUR

Grote Hollandse wortelnoten buikkast met twee deuren + lades. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 45 x 137 cm. In goede staat.

Tafeltje met windhond, 1900
Result: 1.700 EUR

Chinees secretaire
Result: 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuws Chinees houtgestoken secretaire met draken snijwerk. Met extra lades. Hardhout. Afmeting: 124 x 79 x 38 cm. In goede staat.

3-Delig bankstel in Bugatti-stijl
Result: 1.300 EUR

Drie-delig bankstel met chroom en bruin leder. Bugatti-stijl. Gebruikssporen/geleefd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 88 x 143 cm./ 70 x 84 x 70 cm. In goede staat.

Moderne lederen designstoel
Result: 1.300 EUR

Moderne lederen designstoel met drie lederen ballen. Maker? Afmeting: 100 x 100 x 90 cm. In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1830
Result: 950 EUR

Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire met volle zuilen en 'Hutschachtel' (hoedendoos). Circa 1830. Oudere restauratie. Afmeting: 210 x 118 x 65 cm. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinkast
Result: 900 EUR

Hollands wortelnoten kabinet, 1780
Result: 850 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met bronzen beslag, klauwpoten. Circa 1780. Zijkant fineerschade. Ongerestaureerd. Afmeting: 230 x 185 x 70 cm. In matige staat.

Wortelnoten vitrinekast
Result: 750 EUR

Wortelnoten bureau, 1760
Result: 750 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten louis quinze bureau met openslaande knieën en mooi binnenleven. Mooie patina. Circa 1760. Afmeting: 104 x 125 x 55 cm. In goede originele staat.

Mahonie vitrinekast, 1860
Result: 750 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III vitrinekast met snijwerk, kroon, gebogen zijkanten en front. Circa 1860. Afmeting: 195 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Grote antieke boekenkast, 1910
Result: 700 EUR

Grote antieke notenhouten 6-deurs boekenkast met (figuren) snijwerk + kroon. Italiaanse stijl. Neo renaissance. Afmeting: 240 x 245 x 80 cm. In goede staat.

Piedestal met putti
Result: 700 EUR

19e Eeuwse notenhouten piedestal met twee putti's en klauwpoten. Afmeting: H 110 x Ø 39 cm. In goede staat.

Hollands topbureau, 1760
Result: 700 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten topbureau met apart bovenstuk, diverse lades en schappen. Circa 1760. Louis Quinze. Behoeft restauratie. Afmeting: 211 x 108 x 61 cm.

Boekenmolen, 1910
Result: 600 EUR

Zeer grote antieke eikenhouten boekenmolen. Circa 1910. Paar spijlen vervangen. Afmeting: 144 x 70 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie vitrine/boekenkast, 1860
Result: 600 EUR

19e Eeuws mahoniehouten vitrine/boekenkast (opzet). Met neo-gotisch lijstwerk op de vensters. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 128 x 55 cm. In zeer goede staat.

Mahonie kabinet
Result: 600 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten linnen kabinet met guirlandes + portret medaillons. Met origineel beslag. Circa 1780. Louis seize. Afmeting: 245 x 190 x 67 cm. In goede staat.

Barok ladenkast
Result: 500 EUR

18e Eeuwse eikenhouten barok ladenkast met ster-intarsia en kruisvoet. Duitsland. Met origineel verguld beslag, sleutel en sloten. Afmeting: 80 x 67 x 38 cm. In goede staat.

Secretaire met opzet
Result: 500 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands iepenhouten Louis Quinze secretaire met glasopstand en deuren in de zijdelen. ca 1760. In zeer goede staat. 220x130x55cm.

Louis Seize kabinet
Result: 500 EUR

Franse bibliotheekkast, 1880
Result: 450 EUR

Antieke, eikenhouten Franse bibliotheekkast met schuifdeuren, halve zuilen + renaissance snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 230 x 210 x 76 cm. In goede staat.

Franse pronk vitrine
Result: 450 EUR

Zeldzame antieke Franse pronk vitrine opzetkast met vergulde bronzen versieringen. Notenhout. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 202 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.

Danziger kast
Result: 450 EUR

18e Eeuwse 1-deurs Danziger-kast van notenhout. Barokkast met schuine hoeken, origineel slot en snijwerk. Afmeting: 168 x 110 x 50 cm. In goede staat.