This website uses cookies

Januariveiling 2024

Auction on Thursday, January 11, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Result: 4.500 EUR

Moderne glazen sculptuur, S. Libensky
Result: 2.500 EUR

Bronzen figuur, Griekse Daphne
Result: 1.400 EUR

Grote bronzen Griekse Daphne figuur op zwart marmeren basement. Draagt signatuur J.P. Alioth. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

2x Frans bronzen figuur, 1820
Result: 1.200 EUR

Koning Leopold marmeren buste
Result: 900 EUR

Zeer grote marmeren buste van koning Leopold (België). 19e Eeuw. 1835 - 1909.. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame
Result: 900 EUR

Grote gepatineerde bronzen dame, op zwart marmeren basement. Eva. Gesigneerd A. Rodin 1881, echter later !! Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Pierre Meauze, Buste
Result: 700 EUR

Bronzen figuur door Bernard Grundmann, 1920
Result: 600 EUR

Bronzen art deco figuur door Bernard Grundmann. Geplaatst op sokkel van albast. Circa 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

L. Eisenberger, Romein met schild en helm
Result: 500 EUR

Antiek bronzen figuur door Ludwig Eisenberger. 1895 - 1920. Duitsland. Romein met schild en helm. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke bronzen plaquette
Result: 420 EUR

Zéér zeldzame antieke bronzen plaquette uit 1898 door Pier Pander. 1864 - 1919. Afbeelding koningin Wilhelmina. Afmeting: 32 x 27,5 cm. In goede staat.

2x Plaquette, Mucha-stijl
Result: 400 EUR

Twee bronsgegoten wandplaquettes in de stijl van Mucha. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 x B 9 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Angles
Result: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door Angles. Titel: Philosophe. Jongen met sigaret. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur (Shiva)
Result: 300 EUR

Groot 19e eeuws bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Shiva. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Antiek art deco beeld, Olifant
Result: 250 EUR

Antieke art deco olifant van compositie metaal. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 30 x 37 x 50 cm. In goede staat.

Sculptuur op zuil, 1900
Result: 225 EUR

Antiek albasten met rood marmeren figuur op piedestal. Naakte dame. Gesigneerd Rudolf Marcuse. 1878 - 1929. Circa 1900. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Paar art deco beelden, 1915
Result: 200 EUR

Twee antieke art deco figuren van compositie metaal. Oosterse danseressen. Circa 1915. Met marmeren basement. Beschadiging. Afmeting; H 36 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde Madonna
Result: 180 EUR

Grote oude vergulde houten Zuid Duitse of Italiaanse Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Erotisch
Result: 170 EUR

Erotisch bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Gesigneerd antiek beeld, 1900
Result: 160 EUR

Bronzen roofvogel, H 52 cm.
Result: 150 EUR

Grote bronzen art deco roofvogel op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Bronzen uil, H 37 cm.
Result: 150 EUR

Bronzen uil in art deco-stijl. Geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Draagt signatuur Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese bronzen sculptuur, 18 cm.
Result: 150 EUR

Chinees bronzen figuur. 20e Eeuw. Hoogwaardigheidsbekleder te paard. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

G. Maxim art deco figuur
Result: 150 EUR

Mongools beeld (krijger), H 58 cm.
Result: 150 EUR

17e - 18e Eeuws Mongools krijger figuur met originelel polychromie + verso relikwie opening. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.