Rien Poortvliet, 1932-1995. Drie reeën in bosschage. 1973. Olieverf op linnen. 60x100cm. In goede staat.
Chinees porseleinen yixing trekpot met gouden reliëf decor. Voorzien van bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 15,5 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.
Antieke platelen Ram Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 15. Decor: Kragtig. Circa 1910. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.
Vijf diverse werken uit de 17e - 18e eeuw. Onder andere; sepia, aquarel, schets. Enkele signaturen, onder andere van Verwer, Postma + onduidelijk. Afmeting: 11 - 31 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Lucebert, 65. 1924 - 1994. Kleurrijke fantasie voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 60,5 cm. In goede staat.
Wilhelm Imkamp, 1948. 1906 - 1990. Duitse School. Kubistische avantgarde voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Piet van der Hem, 1885-1961. Landschap met diverse patrijzen. Olieverf op linnen. 65x95cm. In dure handgemaakte lijst. In goede staat
Zeldzame Chinees porseleinen kom met goud glazuur en emaille floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese sculptuur op console, gemaakt van chenxiangmu wortelnoten hout. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 7. Decor Steil. Circa 1910. Met originele dozen. Afmeting: 22,5 + 12,5 cm. In goede staat.
S. Jankowski. Poolse School. 1940. Toegeschreven aan Stanislaw Jankowski, 1876 - 1948. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 45. Decor: Brocaat. Circa 1910. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.
Twee grote antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 24. Decor: Drijvend. Circa 1910. Afmeting: H 20,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trompet-vormige familie rose vazen met vissen/floraal/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Hollandse notenhouten porselein vitrinekast met lade, kruisvoet verbinding en florale intarsia. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 190 x 50 cm. In goede staat.