Geelgouden collier, 585/000, met bolle rechthoekige schakels, bevestigd aan een clipsluiting. Breedte 9 mm. Lengte 42 cm. ca 46,2 gram. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi kom met floraal/granaatappel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met Chinese wijsheren/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 46,4 cm. In goede staat.
Zeldzame set van elf antieke houders in de vorm van boeken, vol met antieke terracotta medaillons. Divers. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten buikkast met twee deuren + lades. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 45 x 137 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels met vleermuis decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met houtgestoken deksel. Oudheid Chinees decor. Randfrit. Afmeting: 24,8 x 17,2 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen penselenpot met figuren in berglandschap decor. Randgrit/glazuurschade pootjes. Afmeting: H 12,3 x Ø 15,1 cm. In goede staat.
Antieke Chinese natuurstenen boeddha figuur zittend op olifant. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 45x25x16 cm. In goede staat.
Antieke voorzet haard. Majolica, met voet van gietijzer. In het midden een bloemvaas. Gemaakt door firma Carl Houben Sohn - Aachen. 19e Eeuw. Afmeting: 125 x 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met rood glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16,8 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, bolgevlochten model, voorzien van een bakslot. Breedte 11 mm. Lengte 19 cm. ca 25,4 gram. Nieuw.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal decor + bodemmerk. Alleen randfrit. Afmeting: Ø 38,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Grote 6-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: 86 x 28 x 30 cm. In goede staat.