Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren bij gotische kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Chinees houtgestoken secretaire met draken snijwerk. Met extra lades. Hardhout. Afmeting: 124 x 79 x 38 cm. In goede staat.
Grote bronzen Griekse Daphne figuur op zwart marmeren basement. Draagt signatuur J.P. Alioth. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Lot met 50 st. 18e eeuwse bijbelse tegels. Oxide rood. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met bronzen montuur als lampenvoet. Vaas gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In redelijke staat.
Geelgouden armband, 585/000, met bolle rechthoekige schakels, bevestigd aan een clipsluiting. Breedte 9 mm. lengte 20 cm. ca 25,8 gram. In goede staat.
Drie-delig bankstel met chroom en bruin leder. Bugatti-stijl. Gebruikssporen/geleefd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 88 x 143 cm./ 70 x 84 x 70 cm. In goede staat.
Moderne lederen designstoel met drie lederen ballen. Maker? Afmeting: 100 x 100 x 90 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Ram Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 13. Decor: Naloop. Circa 1910. Afmeting: ca. H 9,5 cm./ Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese yixing theepot met kersenbloesem decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 12,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Pol Dom, 1912. 1885 - 1978. Zelfportret Pol Dom in de jonge jaren, met schilderspalet en penselen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.
Alois Arnegger. Duitse School. Gesigneerd A: München, 1879 - 1963. Zuid Duits berglandschap met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 61,5 cm. In goede staat.
Eef de Weerd. 1926 - 1984 Hengelo. Kleurrijke abstracte compositie. 1987. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met schaapsherder in landschap decor. Van Duijn. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Twee vroege Duitse Meissen wit-porseleinen kaarskandelaren. 18e Eeuw. Minimale chip bloemen mogelijk. Afmeting: H 50 - 51 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met ijzer oxide rood decor. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.