Chinees porseleinen familie rose oorvaas met floraal/fruit/karaktertekens/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Republiek cups met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 8,8 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met een witte emaille wijzerplaat. Met sleutelopwinding, en slagwerk ø 47,5 mm. Oneffenheid op de wijzerplaat. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen/brush pot met figuren in landschap/bergen/waterval decor. Afmeting: H 17,3 x Ø 12,4 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek bij avond. Olieverf op linnen. Iets craquelé. Afmeting: H 57 x B 42,5 cm. n goede staat.
Groot zwartkruit cavalerie kanon. Nabouw. Te gebruiken voor nagespeelde veldslagen en salutschoten. Compleet met laadstokken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting; 180 x 105 x 97 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 39. Decor: Dun. Circa 1910. Afmeting: H 12,6 cm. In goede staat.
Twee Spaanse of Italiaanse fayence potten. 17e - 18e Eeuw. Florale polychromie. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot met 124 stuks Hollandse mangaan wandtegels. Landschap decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met emaille figuren decor + floraal en goud. Gedetailleerd. Verso rood glazuur. Iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Chinese lotusbloem gevormde celadon schaal met groen gevlokt glazuur. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Twee antieke zandstenen leeuwen met wapenschild. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 78 - 79 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse pendule van marmer met brons. Figuren voorstelling. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 70 x 51 x 20 cm. In goede staat.
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire met volle zuilen en 'Hutschachtel' (hoedendoos). Circa 1830. Oudere restauratie. Afmeting: 210 x 118 x 65 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Ram Colenbrander Arnhem bekervaas + originele doos. Nr. 39. Decor: Hol. Circa 1910. Afmeting: H 12,7 x Ø 9 cm. In goede staat.