Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Messing staande lamp
Ergebnis: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

3 Houten tablets
Startpreis 20 EUR

Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G

Capali collier
Kein Mindestpreis

Capali collier, L.47 cm. gemaakt van kristalkogels, ø10 mm., sluiting zilver 925/000

6 Houten olifanten
Startpreis 10 EUR

Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G

Glazen schaal silver-overlay
Ergebnis: 60 EUR

Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 110 EUR

3-Armige zilveren kandelaar ca. 1930, MT: Emil Hermann. Uitneembare houders 925/000 18,5x26,5cm.

20 Delfts blauw figuren
Startpreis 30 EUR

20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G

Lamp
Startpreis 55 EUR

Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.

4 Wandtegels
Startpreis 10 EUR

Vier oude Hollandse wandtegels 19e-20e eeuw in eiken lijst. 1 kant beschadigd 16x16cm. Cond.: G

3 Japanse vazen
Startpreis 60 EUR

Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U

Plafondlamp Tiffany
Startpreis 100 EUR

Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.

Zilveren suiker- en melkkan
Ergebnis: 250 EUR

Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.

Galle lamp
Startpreis 50 EUR

Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G

2 Delfts bloempotten
Startpreis 10 EUR

2 Delfts Holland bloempotten (keramiek) 20e eeuw. 1 Chipje van de rand 13xø16cm. Cond.: G

Brillenkoker montuur silverplated
Startpreis 100 EUR

Antieke brillenkoker van roggehuid ca. 1900 China. Met silverplated monturen 17x7cm. Cond.: U

5 Horloges
Ergebnis: 30 EUR

5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen, ca. 6 maand oud met doos., 2x Moretime nieuw, ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw, ongedragen

3 Oude petroleumlampen
Startpreis 40 EUR

3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 31-46cm. Cond.: G (1 glas voor brander mist)

Hoekkastje
Ergebnis: 45 EUR

Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G

8 Blikken, 7x Droste
Ergebnis: 15 EUR

Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R

10 Delen porselein
Kein Mindestpreis

10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U

Twee lampen
Ergebnis: 40 EUR

Twee moderne lampen, klassieke stijl met houten voet en koper. In goede staat 80x36cm. Cond.: G

Zilveren pillendoosje
Ergebnis: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje met scharnierdeksel ca. 10gr. 0,8x2,8x2,2cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Startpreis 25 EUR

Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G

2 Familie borden
Startpreis 60 EUR

Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G