Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G
Capali collier, L.47 cm. gemaakt van kristalkogels, ø10 mm., sluiting zilver 925/000
Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G
Decoratieve glazen schaal 20e eeuw, rand sterlingzilver 925/000 staand op 4 voetjes. met bloemornamenten in overlay techniek. ø 30 cm., H 5cm.
20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G
Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.
Vier oude Hollandse wandtegels 19e-20e eeuw in eiken lijst. 1 kant beschadigd 16x16cm. Cond.: G
Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G
2 Delfts Holland bloempotten (keramiek) 20e eeuw. 1 Chipje van de rand 13xø16cm. Cond.: G
5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen, ca. 6 maand oud met doos., 2x Moretime nieuw, ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw, ongedragen
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 31-46cm. Cond.: G (1 glas voor brander mist)
Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R
10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U
Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G
Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G