Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Eiken theekastje
Ergebnis: 60 EUR

Hollands eiken theekastje ca. 1920 met los dienblad en geslepen glas rondom 77x66x47cm. Cond.: G

Ring WG ameth.
Ergebnis: 600 EUR

Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.

Balinees vleesbestek
Ergebnis: 20 EUR

Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G

2 Pennen + Briefopener
Ergebnis: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener

Aziatisch spel
Startpreis 20 EUR

Aziatisch spel

Messing staande lamp
Ergebnis: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

3 Houten tablets
Startpreis 20 EUR

Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G

6 Houten olifanten
Startpreis 10 EUR

Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G

20 Delfts blauw figuren
Startpreis 30 EUR

20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G

Lamp
Startpreis 55 EUR

Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.

Plafondlamp Tiffany
Startpreis 100 EUR

Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.

Galle lamp
Startpreis 50 EUR

Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G

3 Oude petroleumlampen
Startpreis 40 EUR

3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 31-46cm. Cond.: G (1 glas voor brander mist)

8 Blikken, 7x Droste
Ergebnis: 15 EUR

Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R

Twee lampen
Ergebnis: 40 EUR

Twee moderne lampen, klassieke stijl met houten voet en koper. In goede staat 80x36cm. Cond.: G

Doos messing figuren
Startpreis 30 EUR

Doos met diverse decoratieve messing figuren 20e eeuw Cond.: U

3 Messing figuren
Startpreis 20 EUR

3 Messing figuren met voorstellingen van paarden 20e eeuw. 17x16x8cm., 8x20x9cm. en 14x30x10cm. Cond.: G

Appelketel
Startpreis 50 EUR

Antieke 19e eeuwse roodkoperen appelketel (gezwaluwstaart) in uitstekende staat, Holland 25xø21cm. Cond.: U

2 Raamhorren
Kein Mindestpreis

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Ergebnis: 10 EUR

Twee oude messing kandelaars 20e eeuw, 25cm. Cond.: G

Vernikkelde godslamp
Ergebnis: 100 EUR

Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G

T. Principe
Startpreis 450 EUR

T. Principe, parkgezicht met spelende kinderen,olieverf op linnen, 50x70 cm. Cond:U

Nune Aghbalyan
Startpreis 700 EUR

Nune Aghbalyan 21e eeuw (Geb. 1982 Yerevan Russische school), zijde schilderij, bloemen op zwart 75x75cm. Cond.: U

R. Habraken, Donald Duck
Startpreis 150 EUR

Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U