Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.
Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G
Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G
Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G
20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G
Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 31-46cm. Cond.: G (1 glas voor brander mist)
Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R
Doos met diverse decoratieve messing figuren 20e eeuw Cond.: U
3 Messing figuren met voorstellingen van paarden 20e eeuw. 17x16x8cm., 8x20x9cm. en 14x30x10cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse roodkoperen appelketel (gezwaluwstaart) in uitstekende staat, Holland 25xø21cm. Cond.: U
Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G
T. Principe, parkgezicht met spelende kinderen,olieverf op linnen, 50x70 cm. Cond:U
Nune Aghbalyan 21e eeuw (Geb. 1982 Yerevan Russische school), zijde schilderij, bloemen op zwart 75x75cm. Cond.: U
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U