Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G
Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G
Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G
Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G
20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G
Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.
Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.
Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G
Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G
Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R
Twee keramiek vazen. 1x Gouda Regina 438 W.B. Bonsel (chip aan de voet). 1x Vaas Eros 1924, ontwerp W.J.R. (haarscheuren). 23-28cm. Cond.: R
Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.
Monogram A.V. ca. 1920 (misschien Ab Voorn), olieverf op linnen, bloemen op een glazen vaas 30x40cm. Cond.: G
Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.
Elf diverse delen 17e en 18e eeuws Chinees porselein. 6 Diverse kopjes en 5 diverse schoteltjes Cond.: R-G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 31-46cm. Cond.: G (1 glas voor brander mist)