Twee 18e eeuwse imari kraagvazen gedecoreerd met bloemen. 1 Vaas met haarscheur en chipje aan de rand 22,5xø13,5cm. 1 Vaas met haarscheur en slechte restauratie 22,5xø12cm.
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G
L. Kong 20e eeuw, olieverf op linnen, Indonesische boten 45x60cm. Cond.: U
2x Monogram H.K. 80, aquarel op papier, twee vazen Griekenland 9x16,5cm. Cond.: G
Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G
Keramische plaquette van de "Grand Starline Transatlantic New York Southhampton" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U
3-Delig polychroom aardewerk kaststelletje "Zenith"-Gouda ca. 1950, 17x7,5cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, mondaine vrouw in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Oude porseleinen kaketoe gemerkt Hertwig (Duitsland) 30-er jaren 18x10x7cm. Cond.: U
2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.
Onduidelijk gesigneerd (H.A. ......) ca. 1900, aquarel op papier, boerenhoeve met figuren 25x32cm. Cond.: G
Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G