Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Mahonie trumeau 4024
Mahonie trumeau
Startpreis 550 EUR
Hollandse eiken kast, 19e eeuw 4025
Hollandse eiken kast, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Lederen bank 4026
Lederen bank

Ergebnis:

225 EUR

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw 4027
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Mechels buffet 4028
Mechels buffet

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Gestoken kastje 4029
Gestoken kastje

Ergebnis:

375 EUR

Eiken theetafel 4030
Eiken theetafel
Startpreis 140 EUR
Verkauft
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw 4031
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Grunderzeit buffet 4032
Grunderzeit buffet

Ergebnis:

270 EUR

Theetafel, Japans schilderwerk 4033
Theetafel, Japans schilderwerk
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Mahonie kuifkast 4034
Mahonie kuifkast

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Wandelstokken rek 4035
Wandelstokken rek

Ergebnis:

72 EUR

Hollandse wortelnoten vitrineopzet 4036
Hollandse wortelnoten vitrineopzet
Startpreis 200 EUR
Modelcommode, beschilderd 4037
Modelcommode, beschilderd
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Ronde uittrektafel 4038
Ronde uittrektafel

Ergebnis:

185 EUR

Verkauft
Engelse mahoniehouten kinderstoel 4039
Engelse mahoniehouten kinderstoel

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Eiken kist 4040
Eiken kist

Ergebnis:

160 EUR

Venetiaanse spiegel 4041
Venetiaanse spiegel
Startpreis 80 EUR
Wortelnoten speeltafel 4042
Wortelnoten speeltafel
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Theekastje 4043
Theekastje

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Engelse secretaire + glasopzet 4044
Engelse secretaire + glasopzet

Ergebnis:

120 EUR

Biedermeier bijbelstandaard 4045
Biedermeier bijbelstandaard
Startpreis 140 EUR
Naaitafeltje 4046
Naaitafeltje
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Lederen bankje 4047
Lederen bankje

Ergebnis:

250 EUR