Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1940 voorstellend een mannelijke Olympier op marmeren sokkel. Patina iets beschadigd 33x26x15cm. Cond.: R
Twee compositie metalen herten ca. 1900 met mooie bronzen patina in goede originele staat 20x18x9cm. Cond.: G
Bronzen olifant op lange poten 21e eeuw in zeer goede staat 30x30x11cm. Cond.: G
Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G
Groot bronzen paard, gemerkt Basije. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 34x45x15cm. Cond.: G
Twee antieke zilvertin 2 dimensionale plaquettes met romantische figuren voorstelling. Met monogram G.B., ca.1890. In zeer goede staat 37x20 cm.
Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G
Bronzen modern figuur voorstellende een bronzen been gemonteerd op marmeren voet 21we eeuw, in zeer goede staat 50x12x13cm.
Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. 19x17x10cm., Cond.:G
Vurenhouten Madonna met kind ca. 1800 in zeer goede staat (5 losse delen) 29cm. Cond.: G
Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Antiek Chinees bronzen sierbord met 4 opgewerkte figuren, bord is verder gegraveerd, ca.1900? ø44.5 cm.,
Grote bronzen bottichava zittend op een olifant, 20e eeuw. In goede staat. 46x27x18cm.
Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.
Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G
Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G
Bronzen duif, gemerkt Francois Pompn. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x14x8cm. Cond.: G
Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G
Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid. Geheel staand op marmeren sokkel, gesigneerd Germaii H.: 50cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R