Teno briljant ring staal, bezet met 15 briljanten 0.20ct TW/VSI (verkrijgbaar in de Ø55/56/59)(voormalige verk.prijs €980.-)
Armband GG 333/00,bezet met donkere boheemse granaten,met kastslot, L 19cm,13.5gr.
Ring GG 750/000 met briljanten 0.50ct,TW/VSI, Ø53,4.7 gr.
Ring PL 950/000 met een diamant navette 0.35ct TW/VVSI,Ø54, 9.0 gr.(voormalige verk.prijs €2.560.-)
Ring GG/WG 585/000 met briljanten 0.50 ct,TWVSI,Ø57,3.3 gr.
Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel