Briljant solitair ring WG 750/000, briljant 0.66ct W/P1, Ø51,4.4 gr.
Saffier-briljant armband,GG585/000 met 23 saffier cabochons 16.5 ct.goede kleur,en 46 briljanten0.70ct. W/SI, 13.8 gr.,L18cm,
Scharnier creolen GG750/000 ieder met 6 briljanten samen 0.24ct. TW/VVS B 11mm, 14.8 gr.
Parel(zuidzee) ketting met magneet sluiting (patent Lange Austria) Zilver 925/000 verguld, parels in barok vorm met natuurlijke kenmerken.parels 11-17 mm, L 46 cm
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel
Barok akoya kweekparel ketting met slot GG 585/000, L 41cm.,parels ca.7mm.
Brosche WG 14 krt.,fantasie model bezet met briljant baquette geslepen 13.5 gr.
Ring WG 585/000, met diamant baquettes 2.0ct W/SI, Ø52, 10.9gr.
Teno briljant ring staal, bezet met 15 briljanten 0.20ct TW/VSI (verkrijgbaar in de Ø55/56/59)(voormalige verk.prijs €980.-)
Armband GG 333/00,bezet met donkere boheemse granaten,met kastslot, L 19cm,13.5gr.
Ring GG 750/000 met briljanten 0.50ct,TW/VSI, Ø53,4.7 gr.
4 Delig zilveren koffie en theeservies Eng. gek. Birmingham jl. 1934/1935, 1220 gr.
6 Verguld zilveren lepeltjes in "Niello" techniek Russisch gek. ca. 1920., L 11cm.
Ring PL 950/000 met een diamant navette 0.35ct TW/VVSI,Ø54, 9.0 gr.(voormalige verk.prijs €2.560.-)
Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)
Ring GG/WG 585/000 met briljanten 0.50 ct,TWVSI,Ø57,3.3 gr.