Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Sigarettenetui, emaille 138
Sigarettenetui, emaille

Ergebnis:

1.850 EUR

Verkauft
Gouden naaigarnituur 1
Gouden naaigarnituur

Ergebnis:

1.450 EUR

Verkauft
Joodse kandelaar 144
Joodse kandelaar

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Zilveren servies 424
Zilveren servies

Ergebnis:

950 EUR

Verkauft
2 Zilv. empire kannen 17
2 Zilv. empire kannen

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Zilveren koekdoos op schotel 100
Zilveren koekdoos op schotel

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Zilveren bestek 191
Zilveren bestek

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Zilveren servies 44
Zilveren servies

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Zilveren broodmand 49
Zilveren broodmand

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Theeservies op tablet 21
Theeservies op tablet

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Zilveren doosje 42
Zilveren doosje

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Zilv. visbestek + visschep 69
Zilv. visbestek + visschep

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Zilveren kandelaar 22
Zilveren kandelaar

Ergebnis:

280 EUR

Verkauft
Verguld kannetje, emaille 118
Verguld kannetje, emaille

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
2 Krist. dekselcoupes 47
2 Krist. dekselcoupes

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Kristallen coupe 164
Kristallen coupe

Ergebnis:

230 EUR

Verkauft
Frans barok kistje, 19e eeuw 43
Frans barok kistje, 19e eeuw

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Zilveren miniatuur, treefje 99
Zilveren miniatuur, treefje

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Zilveren dienblad 121
Zilveren dienblad

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Olifant met zilver 142
Olifant met zilver

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Plated jardiniere 189
Plated jardiniere

Ergebnis:

210 EUR

Verkauft
5 Potloden 91
5 Potloden

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Kristallen theebus 148
Kristallen theebus

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Parfumflesje liggend, goud 464
Parfumflesje liggend, goud

Ergebnis:

190 EUR