Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5 Zilv. gebaksvorkjes
Ergebnis: 35 EUR

Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.

Bloedk./ parels Collier
Startpreis 150 EUR

Collier met parels en bloedkoralen aan mooi GG 585/000 sluiting. Collier 2 rijen met om en om bloedkoraal en parels bevestigd aan mooie GG 585/000 antieke sluiting met bloemvorm met bloedkoraal.

4-Snoer parel + bloedk. armband
Startpreis 240 EUR

Armband 4 rijen met bloedkoraal en parel, met GG 585 sluiting. Armband 4 rijen parels met 20 bloedkoralen tonnetjes,ø 6.5, verdeeld over de rijen met parels. Het geheel is bevestigd aan een GG langwer...

3-Snoer turkoois armband
Ergebnis: 250 EUR

Armband 3 rijen turkoois met GG 585/000 sluiting met topaas. Armband bestaande uit 3 rijen turkooiskralen, ø 8 mm, bevestigd aan een langwerpige GG sluiting, 25x5 mm, bezet met 2 rijen topaas. Bij de ...

Kistje met spel
Ergebnis: 155 EUR

Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.

Bronzen kroonluchter
Startpreis 50 EUR

Grote oude bronzen kroonluchter 20e eeuw in barokstijl. Geëlektrificeerd en in goede staat 67x40x40cm.

Kaststel, imari
Startpreis 20 EUR

Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.

Tegeltableau
Startpreis 40 EUR

Oud Hollands keramieken tegeltableau met polychroom havendecor, gesigneerd H.V.m.R (Makkums of Delft) 20e eeuw in goede staat 30x30cm.

Ikoon, Moeder Gods van Vladimir
Ergebnis: 140 EUR

Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.

Italiaans keramieken figuur
Startpreis 30 EUR

Oude Italiaanse Capodimonte stijl figuur, gesigneerd Ceramica D'arte La Berica Gambellara 2e helft 20e eeuw 37x30x22cm. Cond.: G

Kruisbeeld
Ergebnis: 75 EUR

Groot messing kruisbeeld ca. 1900 (bijzondere uitvoering) in goede staat 55x20x14cm.

2 Zilv. flessenhouders
Ergebnis: 150 EUR

Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.

Ring GG agaat
Ergebnis: 125 EUR

Ring GG, 750/000, met grote agaat. Klassieke strakke ring met grote cabouchon geslepen Agaat, ø 19 mm. De Agaat zit geklemd tussen 4 poten met sierlijke vorm. ca 10,9 gr ø 53

Zilveren paardetram
Ergebnis: 100 EUR

Hollands zilveren miniatuur paardentram 835/000, Amsterdam, L.11cm.,. ca. 65gr.Cond.:U

Groot beeld
Ergebnis: 450 EUR

Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Stadshafen
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht en boten 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Ergebnis: 65 EUR

J. van Leeuwen? ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten bij zeedijk 40x50cm. Cond.: R

Theeschep
Startpreis 30 EUR

Zilveren theeschep 835/000met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gegraveerd heft. MT.: Wed.APluut, Schoonhoven ca. 1896. Ca. 11gr.

Kunstwerkje, zijde
Ergebnis: 30 EUR

Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.

Zwarte parel / bloedkoraal
Startpreis 125 EUR

Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met GG 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om met GG rond slot met bewerking, ø 10 mm. lengte 47 cm

5-Rij bloedk. halssnoer
Startpreis 1.250 EUR

Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...

2 Tinnen schenkkannen
Ergebnis: 50 EUR

Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.

Koektrommel op pootjes
Startpreis 575 EUR

Fraaie zilveren koektrommel op vier pootjes met scharnierende deksel voorzien van gravures en florale motieven. De doos is rechthoekig gecontourneerd. 925/000. 15x12x10 cm., Ca. 655gr., Cond.:U

Onduidelijk gesign., paardespan
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G