Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oude regelateur
Ergebnis: 35 EUR

Oude regelateur (bevat oude houtwormgaatjes), ca. 1900, 55x36x20cm. Cond.: R

2 Jaarlopers
Ergebnis: 25 EUR

2 Oude klokken (jaarlopers), 1x glazen stolp, 1x kunststof, 20e eeuw, 33xØ17cm. Cond.: R

Bim Bam
Kein Mindestpreis

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 77x29x14cm. Cond.: G

Bim Bam
Ergebnis: 36 EUR

Oude wandregelateur met eiken kast, begin 20e eeuw, 79x30x15cm. Cond.: G

Antieke pendule
Ergebnis: 30 EUR

Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 50x31x13cm. Cond.: S

Zaanse klok
Ergebnis: 20 EUR

Oude Zaanse klok, 20e eeuw met notenhouten kast, 63x27x18cm. Cond.: G

Kartelklok
Ergebnis: 120 EUR

Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G

Mysterieus klok olifant
Ergebnis: 130 EUR

Mysterieus klok in de vorm van een olifant, bronskleurig, op voet. eind 20e eeuw.

Staartklok
Ergebnis: 80 EUR

Friese staartklok met Westminsteruurwerk en maanstand (3 gewichten), mahoniehouten kast, in zeer goede staat, 2e helft 20e eeuw, 110 x 33 x 20 cm. Cond.: U

Raedhuisklok
Ergebnis: 20 EUR

Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.

Regelateur
Ergebnis: 75 EUR

Duitse wandregelateur van de Gebroeders Eppner Berlijn, eikenhouten kast met glas aan de zijkanten. 99x39x19cm. Cond.: U

Schwarzwalder klok
Ergebnis: 50 EUR

Duitse Schwarzwalder, klok 19e eeuws, deurtjes ontbreken, 34x24x12cm. Cond.: R

Friese staartklok, maand + datum
Ergebnis: 450 EUR

Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding, eikenhouten kast, 130x36x22cm. Cond.: G

Schwarzwalder koekoeks klok
Ergebnis: 50 EUR

Schwarzwalder koekoeksklok, 8-daags uurwerk, 39x28x18cm. Cond.: U

2 Schwarzwalders
Kein Mindestpreis

2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G

2 Koekoeksklokken
Kein Mindestpreis

2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G

Pendule 30-er jaren
Ergebnis: 30 EUR

Junghans pendule eikengefineerd (Westminsterslag), 30-er jaren, in goede staat, Cond.: G

Warmink klok
Kein Mindestpreis

Zaanse klok (Warmink) met notenouten kast (slinger mist), 20e eeuw, 51x22x12cm. Cond.: G

Staande klok
Kein Mindestpreis

Notenhouten staande klok, 3 gewichten, ca. 1970, klok verkeerd in een goede staat, 198x46x26cm.

2 Klokken
Ergebnis: 30 EUR

1 x Porseleinen jaarloper met stolp van het merk Hermle (loopt op batterij). 1x Kienzle wereldtijdklok van messing (werkt op batterij), met origineel boekje.

Zaans klokje
Ergebnis: 21 EUR

Klein eikenhouten Zaans klokje met peervormige gewichten ca. 1970, 50x23x14cm. Cond.: G

Friesche staartklok
Ergebnis: 140 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, maandstand en datum, ca. eind 20e eeuw, 135x40cm. Cond.: U

Aardewerken pendule
Startpreis 90 EUR

Pendule aardewerk ca. 1915, dame in landschap, H.:34cm.

Zweedse cartelklok
Startpreis 140 EUR

Zweedse cartelklok ca. 1950. Goudkleurige kast met ivoorkleurige wijzerplaat. L.:48cm.