Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vaas
Ergebnis: 45 EUR

Een blauw chinees porseleinen vaas, 27 cm (schade)

Schotel
Kein Mindestpreis

Een blauw aardewerk schotel, Makkum 22 cm. Rond 1970

Villeroy en Boch dekselvaas
Ergebnis: 40 EUR

Villeroy en Boch blauwe dekselvaas met landschapsdecor, 70-er jaren deksel met zittende hond, 34x15cm. Cond.: G

Opaline vaas
Kein Mindestpreis

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

6 Glaasjes en bonbonniere
Kein Mindestpreis

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

7 blauwe schoteltjes
Ergebnis: 40 EUR

7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.

2 chinese borden
Ergebnis: 140 EUR

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Ergebnis: 50 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.

4 Blauwe schoteltjes
Ergebnis: 70 EUR

4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand

3 Japanse Kutani vaasjes
Kein Mindestpreis

2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)

Blauw chinese schotel
Ergebnis: 90 EUR

Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.

Schotel Fam. Rose
Kein Mindestpreis

Chinees Imari bord, ca. 1780, rand minimale schilfertjes.

15 Chinees blauwe schoteltjes
Ergebnis: 90 EUR

15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.

6 Kop en schotels satsuma
Ergebnis: 45 EUR

6 Kop en schotels satsuma. ca 1920. 1 oortje is gelijmd

Chinees presenteerschaaltje
Ergebnis: 80 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Chinees presenteerschaaltje
Ergebnis: 90 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Gemberpot met console
Ergebnis: 90 EUR

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

2 Schotels
Kein Mindestpreis

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm

2 Vazen
Kein Mindestpreis

Twee Frans porseleinen vazen, met schade 30cm. Eind 19e eeuw

2 Vazen
Ergebnis: 65 EUR

Twee Delftsblauwe aardewerk vazen (randschade) 19 cm

3 Wandborden
Kein Mindestpreis

Drie polychroom porseleinen herdenkings borden van het koningshuis. oa Herdenkingsbord van de 50e verjaardag van koninging Beatrix, 50 jarig huwlijksfeest van Juliana en Bernarden de 75e verjaardag ...

5 Delig kaststel
Kein Mindestpreis

5 Delig kaststel met botendecor Delft (1 vaas met schade)

3 vaasjes
Kein Mindestpreis

3 Chinese vaasjes, blauw 20e eeuws, 1 met schade

3 delig kaststel
Ergebnis: 20 EUR

Groot 3 delig kaststel van Petrus Regout Maastricht H. 30cm.