Antieke Symphonion speeldoos met twee kammen (2 tanden afgebroken). Zwart gelakte kast met lithografieën. Lichte inactieve wormbeval, verder in goede originele staat 17x26x26cm. Cond.: R
Vier grote antieke houtgesneden carousselpoppen omstreeks 1900 met originele polychromie, clown met accordeon, 2x clown met blaasinstrument clown met bekkens,t( 1 clown mist blaasinstument) 60-65cm Co...
Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G
Vroege zeldzame Chinese bronzen hengsel schenkkan met fabeldierkop en vis als staart 18e eeuw of ouder, rondom Chinese tekens, in goede originele staat 12x15x10cm
Chinese bronzen wierook dekselpot met Foo hond 18e-19e eeuws (zonder hengsel) verder in goede staat 14x8,5ø
Negentiende eeuwse bronzen vergulde fotolijst met twee putti's en rocailles. In goede originele staat 31cm
Antiek porseleinen fruitset door Thomas Bavaria omstreeks 1930 met divers fruit en gouddecor, 7 delig in goede staat 19-33 cm Cond;G
Antiek Duits Jugendstil servies, Bavaria met floraal en gouddecor, Z.S en C Bavaria gemerkt, bestaande uit koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot, 12 kop en schotels en bonbonschaal, chip kopje 6-28cm...
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Duitse porseleinen Ampfora vaas gemerkt Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw goud en floraal decor in goede staat 25cm Cond:G
Twee delen oud Rosenthal porselein, schaal en dekseldoos decor, Bavaria Rhododendron omstreeks 1930 14-21cm Cond:G
Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G
Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm
Kaarten buitenland, en wenskaarten, o.a Amerika, Belgie, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Luxemburg, Italie, oostenrijk, Spanje, Zwitserland, buitenland divers, totaal circa 591 kaarten en 17 fotoboekj...
M.Zeiss '96 stilleven met appels naar Henk Helmantel, olieverf op paneel 37x40cm Cond:G
Sierlijke zilveren fotolijst met emaille, Russisch. Fotolijst met uitlopende hoeken, ingelegd met diverse stenen en diverse kleuren emaille, bevestigd op een blauw fluwelen standaard. 18x22,5 cm. foto...
Drie fotolijsten, 2 zilver 1 pleet. Een grote langwerpige fotolijst met fijne bewerkte rand, 14x19 cm, 800/000 en een kleine fotolijst met brede bolle rand, 9x11 cm, 900/000 en een fraai uitgewerkt fo...
Drie ovale fotolijstje met bewerking, 800/000. Fotolijst met parelrand, bekroond met een krulbewerking en kroon geplaatst op 2 krulpootjes, 9x13cm, een fotolijst met parelrand en bekroond met een stri...
Twee kleine zilveren fotolijstjes, 800/000. Een duo fotolijstje met bewerkte rand en bloemversiering bovenop. Op pootjes en een bijpassende enkel lijstje, hetzelfde model. 8x6 cm en 4x6 cm. Als nieuw
Twee ovale zilveren fotolijstjes met strik. Fotolijstjes, één met parelrand en bekroond met een strik met 2 krulpootjes, 9x15 cm, 835/000, en een fotolijst met bewerkte rand met lijnen en bladversieri...
Grote zilveren fotolijst 925/000 Duits, 2cm breed Cond:G Mt: onvindbaar
Grote zilveren fotolijst 835/000 Hollands met gladde bolle rand 24x18cm J. de Wijn handelsonderneming Hilversum Jl: J 1969
Twee kleine zilveren fotolijstjes 835/000 Duits, rechthoekig model met fijne lijnbewerking in de rand 8x11cm en een vierkant glad model 10,5x10,5 MT Lutz en Weiss Pforzheim Cond: G
Zilveren fotolijst met gladde rand 925/000 15x11cm Duits, met importteken Cond:G-U