Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R
Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.
Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R
Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G
Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm
Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm
Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm
Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat
Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...
Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...
Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G
Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm
Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G
Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn lok in originele verpakking en in goede staat