Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Koperen waterreservoir + wasbak
Startpreis 50 EUR

Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm

2 Appelketels
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse koperen appelketels ø18 en ø27 Cond;R/G

Lederen oren-zetel
Ergebnis: 120 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R

Frans eiken kabinet
Ergebnis: 300 EUR

Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.

Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Startpreis 225 EUR

Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R

Vier wekkers
Startpreis 40 EUR

Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G

Barometer
Startpreis 35 EUR

Oude barometer, Hollands, 2e helft 20e eeuw notenhout, 85cm Cond:G

Barometer
Ergebnis: 20 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

Skeletklok
Ergebnis: 325 EUR

Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G

Junghans klokje
Ergebnis: 20 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm

Messing lantaarnklok
Startpreis 60 EUR

Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm

Staartklokje
Ergebnis: 20 EUR

Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G

Schwarzwalder klokje
Ergebnis: 110 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm

Engelse strakke tafelklok
Startpreis 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat

Eiken Junghans tafelklok
Ergebnis: 60 EUR

Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm

Weense regulateur
Ergebnis: 125 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G

Ivoren Corpus aan kruis
Ergebnis: 225 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm

Empire pendule, staande man
Startpreis 2.000 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

Franse reiswekker met slagwerk
Startpreis 1.250 EUR

Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo
Ergebnis: 8.000 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...

3 Delen diversen
Ergebnis: 30 EUR

Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G

Bakelieten wandtelefoon
Ergebnis: 45 EUR

Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm

Groene lamp
Startpreis 120 EUR

Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G

Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn
Ergebnis: 60 EUR

Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn lok in originele verpakking en in goede staat