Diese Webseite verwendet Cookies

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling 1381
N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Oude lakwerk lithografie 1394
Oude lakwerk lithografie

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Onduid. gesig., Kippen bij schuur 1424
Onduid. gesig., Kippen bij schuur

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
M. Carels, Twee kippen bij venster 1426
M. Carels, Twee kippen bij venster

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Figuren bij paarden 1447
Ongesigneerd, Figuren bij paarden

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
N. Winston, Hoenderhof met kippen 1474
N. Winston, Hoenderhof met kippen

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
P.P. Schuurman, Portret man met baard 1480
P.P. Schuurman, Portret man met baard

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
H. Schallenberg, Zonnebloem 1354
H. Schallenberg, Zonnebloem

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Meinert Volkers, Abstract 1404
Meinert Volkers, Abstract

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Lorenz Kraus, Vaas met bloemen 1453
Lorenz Kraus, Vaas met bloemen

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Martini reclame ontwerp, 1970 1210
Martini reclame ontwerp, 1970

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
3x Antiek grafiek 1312
3x Antiek grafiek

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
2x Antieke gravures 1455
2x Antieke gravures

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere 1466
A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
P. Stöven, Vaas met bloemen 1470
P. Stöven, Vaas met bloemen

Ergebnis:

25 EUR