This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Mannenkop van klei
Result: 60 EUR

Geboetseerde mannenkop van klei, van P.J.M.C. Crimpen

bronzen beeld
Result: 80 EUR

bronzen sculpture, vrouw aan het water halen.

bronzen beeld
No reserve price

bronzen sculpture voorstellend moeder en kind,21e eeuw

Bronzen beeld
Result: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm

Bronzen beeld
Result: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm.

adonis
Starting price 40 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: een adonis. Eind 20e eeuw

ballet danseres
Result: 40 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw

Beeld
Starting price 50 EUR

samak buste van een vrouw

balletdanseres
Result: 50 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres, op maremeren sokkel

Bronzen beeld
Result: 65 EUR

bronzen sculpture voorstellend varken

golfende man
Starting price 60 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: golfende man, op marmeren sokkel

dame met eenden
Starting price 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel

moeder en kind met zwaan
Starting price 70 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel

meisje op tak
Starting price 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: meisje zit op tak, op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw

vrouwelijke boeddha
Starting price 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw

laaf op blad
Starting price 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: laaf op blad

mannelijke boeddha
Result: 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: mannelijke boeddha, op marmeren sokkel

Masker
Result: 100 EUR

Masker van de Dam, Liberia

Jaguarmasker
Result: 100 EUR

Jaguarmasker van de Bidyogo, Guinee

Buste jonge man op sokkel
Starting price 100 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: buste jonge man op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw

buste
Starting price 100 EUR

Anonieme beeldhouwer eind 19e eeuw,buste voorstellend Friedrich Ludwig Jahn . bronskleurig compositie. voorkant gemerkt:Jahn H 13cm

Afrikaans beeldje
Result: 120 EUR

Afrikaans voorouder beeldje van de Vere Nigeria

Masker Malinka
Result: 100 EUR

Masker van de Malinka, Mali

Bubbelmasker
Result: 120 EUR

Senufo Ivoorkust, Wabele-masker, Joinuskop