This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Ring WG dia/saf
Starting price 140 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met een saffier en diamant ca.0.11 crt. ø 50, ca.5.5 gr.

Goudgelakte pendule
Starting price 40 EUR

Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G

Royal Kopenhagen, ganzenhoedster
Starting price 150 EUR

Royal Kopenhagen figuur van een ganzenhoedster (Denemarken), monogram C.H. (minime chip 2mm.) 24x12x10cm. Cond.: R

6 Delen porselein
Starting price 40 EUR

Zes delen porselein, gemerkt "Sneroll" Casa Bohemia, met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U

Zilveren tondeldoosje
Result: 45 EUR

Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U

Kraantjeskan
Starting price 30 EUR

19e Eeuwse blikken kraantjeskan. Zwart beschilderd met daaroverheen een oud Hollands gezicht met een botter bij kerkje en molen H.: 43cm. Cond.:R

2 Zilveren zoutvaatjes
Result: 90 EUR

Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Starting price 60 EUR

Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U

Johannes Frederik Hulk Jr
Starting price 425 EUR

Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G

Pijpencomfoor, 19e eeuw
Result: 65 EUR

Antieke mahoniehouten pijpencomfoor met koperen binnenbak 19e eeuw Biedermeier Holland. Inclusief 3 aardewerken pijpen van Goedewaagen 58xø21cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Result: 65 EUR

Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurige voet. Lamp met bloemmotief 17,5x17,5x44cm. Cond.: U

2x Antoinette Ruiter
Starting price 45 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U

Ring met bloedkoraal
Result: 250 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø48

Kolenemmer
Starting price 150 EUR

Biedermeier mahoniehouten ovale kolenemmer ca. 1860 met 3 messing banden en een messing binnenbak 32x32x27cm. Cond.: G

Bronzen briefgewicht
Result: 35 EUR

Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepels
Starting price 50 EUR

Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U

Jugendstil schaaltje
Starting price 50 EUR

Jugendstil bonbonschaaltje gemerkt Eichewald ca. 1900. Onderkant gemerkt met modelnr. 7770. Schaaltje is gemaakt van keramiek en gedecoreerd met rozen 22x27cm. Cond.: G

Beeld, Ce Have
Result: 20 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

4-Delig Chinese stapeldoos
Starting price 60 EUR

Vierdelige 19e eeuwse Chinese stapeldoos. randen beschilderd met bloemen, guirlandes en 1 vlinder. Deksel met afbeelding van een vrouwenfiguur 12xø8cm. Cond.: G

Zilveren mandje
Starting price 100 EUR

Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U

Blikken caravan
Starting price 45 EUR

Hanglamp
Result: 60 EUR

Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G

Postzegelalbum met zegels
Result: 20 EUR

Oude postzegelverzameling met zegels (postfris en gestempeld) uit diverse landen, ook Nederland 2x22x31cm. Cond.: G

Terracotta beeld
Starting price 25 EUR

Terracotta beeld van een kapitein met pijp 1e helft 20e eeuw. Geel/groen van kleur H.: 43cm. Cond.: G