Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G
Zes delen porselein, gemerkt "Sneroll" Casa Bohemia, met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U
Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U
19e Eeuwse blikken kraantjeskan. Zwart beschilderd met daaroverheen een oud Hollands gezicht met een botter bij kerkje en molen H.: 43cm. Cond.:R
Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten pijpencomfoor met koperen binnenbak 19e eeuw Biedermeier Holland. Inclusief 3 aardewerken pijpen van Goedewaagen 58xø21cm. Cond.: G
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurige voet. Lamp met bloemmotief 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U
Jugendstil bonbonschaaltje gemerkt Eichewald ca. 1900. Onderkant gemerkt met modelnr. 7770. Schaaltje is gemaakt van keramiek en gedecoreerd met rozen 22x27cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U
Vierdelige 19e eeuwse Chinese stapeldoos. randen beschilderd met bloemen, guirlandes en 1 vlinder. Deksel met afbeelding van een vrouwenfiguur 12xø8cm. Cond.: G
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G
Oude postzegelverzameling met zegels (postfris en gestempeld) uit diverse landen, ook Nederland 2x22x31cm. Cond.: G
Terracotta beeld van een kapitein met pijp 1e helft 20e eeuw. Geel/groen van kleur H.: 43cm. Cond.: G