Driedelig slacouvert voorzien van zilveren heft begin 1900. 830/000 Cond.: G
Tahiti parelcollier ,ø 8-10 mm., Bolsluiting WG 585/000, L.45 cm.
Parelcollier (117 parels) met rond WG sluiting 750/000 waarop saffier, L. 99 cm.
Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.
Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.
Oorstekers GG 585/000 bezet met amethist en briljant ca. 0.20 crt. L.1.7 cm. ca. 4 gr.
Gouden trient, naar een origineel uit ca. 600 na CH. Geslagen in muntgoud (900/000) 21,6 karaat. ø18mm. ca.3,2gr.
Twee moderne spiegels. 1x Ovaal goud bewerkte barok stijl spiegel en 1x Langwerpige polybrons spiegel. Beide facetgeslepen spiegels. 56x40cm. en 99x37cm. Cond.: G
Twee grote moderne windlichten van messing met marmer. Mooie kwaliteit in classisistische vormgeving 75x17x17cm. Cond.: U
Oud Royal Albert porseleinen restservies Engeland bestaande uit; 11 kop & schotels, 1 melkannetje, 1 ovaal schaaltje, 1 asbak, 1 bonbonschaal en 12 gebaksbordjes Cond.: G
Grote Murano glazen ronde asbak met ribben. Amber/groen van kleur 20e eeuw 9xø12,5cm. Cond.: G
Drie diverse glazen vaasjes o.a; 1x Blank glazen vaasje Copier Leerdam 9,5xø6,5cm. Cond.: G. 1x Anna Groen vaas met facet randen 16xø10,5cm. 1x Violenvaasje met slijpsel 8x6,5cm.
Vier oude Makkumse wandtegels ca. 1930 Holland met 18e eeuwse figuren afgebeeld 10x10cm. Cond.: G
Bijzondere antieke 18e eeuwse Friese stoelklok (1 bel) met mechaniek (draaiende ruiters te paard) en wekkerfunctie. Mooie originele beschildering op de kroon (ruiters, meerminnen). beschildering op de...
Twee grote bronzen staande schemerlampen met stoffen gebloemde kappen 20e eeuw H.: 113cm. Cond.: G
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
Grote zeldzame Delfts polychrome crucifix (aardewerk), Frans Fayence 18e-19e eeuw met wijwaterbakje. Op 2 plaatsen gebroken 36x20x10cm. Cond.: G
Antiek offerblok (geldkistje) met slot en hengsel ca. 1800 van vurenhout met restbeschildering 19x19x13cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met zeilboten 10x7cm. Cond.: G
Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G
Oud plateel bord Goedewaagen Gouda handbeschilderd ca. 1930. (Ootmarsum Twentsche begravenis) ø30cm. Cond.: U
Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G