This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren slacouvert
Starting price 50 EUR

Driedelig slacouvert voorzien van zilveren heft begin 1900. 830/000 Cond.: G

Tahiti parelcollier
Starting price 120 EUR

Tahiti parelcollier ,ø 8-10 mm., Bolsluiting WG 585/000, L.45 cm.

Parelcollier WG
Starting price 340 EUR

Parelcollier (117 parels) met rond WG sluiting 750/000 waarop saffier, L. 99 cm.

Zilveren tafelschuif
Result: 55 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.

2 Karaffen, zilv. montuur
Result: 200 EUR

Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.

Oorstekers GG Amet/bril
Starting price 205 EUR

Oorstekers GG 585/000 bezet met amethist en briljant ca. 0.20 crt. L.1.7 cm. ca. 4 gr.

Gouden Trient
Result: 85 EUR

Gouden trient, naar een origineel uit ca. 600 na CH. Geslagen in muntgoud (900/000) 21,6 karaat. ø18mm. ca.3,2gr.

2 Moderne spiegels
Starting price 10 EUR

Twee moderne spiegels. 1x Ovaal goud bewerkte barok stijl spiegel en 1x Langwerpige polybrons spiegel. Beide facetgeslepen spiegels. 56x40cm. en 99x37cm. Cond.: G

Glazen wandklok
Starting price 10 EUR

Moderne glazen wandklok van het merk Ditto ø50cm. Cond.: G

Gietijzeren tuinvaas
Result: 20 EUR

Gietijzeren tuinvaas 20e eeuw met handgrepen 42xø31cm. Cond.: G

2 Moderne windlichten
Result: 30 EUR

Twee grote moderne windlichten van messing met marmer. Mooie kwaliteit in classisistische vormgeving 75x17x17cm. Cond.: U

Royal Albert restservies
Result: 100 EUR

Oud Royal Albert porseleinen restservies Engeland bestaande uit; 11 kop & schotels, 1 melkannetje, 1 ovaal schaaltje, 1 asbak, 1 bonbonschaal en 12 gebaksbordjes Cond.: G

Murano asbak
Result: 15 EUR

Grote Murano glazen ronde asbak met ribben. Amber/groen van kleur 20e eeuw 9xø12,5cm. Cond.: G

3 Glazen vazen
Starting price 20 EUR

Drie diverse glazen vaasjes o.a; 1x Blank glazen vaasje Copier Leerdam 9,5xø6,5cm. Cond.: G. 1x Anna Groen vaas met facet randen 16xø10,5cm. 1x Violenvaasje met slijpsel 8x6,5cm.

4 Makkumse wandtegels
Starting price 20 EUR

Vier oude Makkumse wandtegels ca. 1930 Holland met 18e eeuwse figuren afgebeeld 10x10cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Starting price 1.500 EUR

Bijzondere antieke 18e eeuwse Friese stoelklok (1 bel) met mechaniek (draaiende ruiters te paard) en wekkerfunctie. Mooie originele beschildering op de kroon (ruiters, meerminnen). beschildering op de...

2 Bronzen schemerlampen
Result: 40 EUR

Twee grote bronzen staande schemerlampen met stoffen gebloemde kappen 20e eeuw H.: 113cm. Cond.: G

Aquarel, Rip
Starting price 650 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U

Delfts aardewerk crucifix
Starting price 300 EUR

Grote zeldzame Delfts polychrome crucifix (aardewerk), Frans Fayence 18e-19e eeuw met wijwaterbakje. Op 2 plaatsen gebroken 36x20x10cm. Cond.: G

Offerblok (geldkistje)
Result: 35 EUR

Antiek offerblok (geldkistje) met slot en hengsel ca. 1800 van vurenhout met restbeschildering 19x19x13cm. Cond.: G

Ongesigneerd 20e eeuw
Result: 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met zeilboten 10x7cm. Cond.: G

Notenhouten bijzettafel
Starting price 40 EUR

Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G

Oud plateel bord Goedewaagen
Result: 15 EUR

Oud plateel bord Goedewaagen Gouda handbeschilderd ca. 1930. (Ootmarsum Twentsche begravenis) ø30cm. Cond.: U

Goudgelakte pendule
Starting price 40 EUR

Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G