Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G
Antieke spiegel met kroon en stucwerk ca. 1880 in Louis Seize stijl (overgeschilderd). 83x92cm. Cond.: R
Grote bronzen staande schemerlampvoet eind 19e eeuw. Geheel omrand met uitgewerkte draken. Lamp staat op 4 poten met omranding. Lamp is later electrisch gemaakt met 2 brandpunten H.: 183cm. Cond.: G
Zeldzame zilveren Brabantse Philip IV ducaton 1636. (Filips IV 1621-1665) Opschrift "PHIL IIII D.G. HISP ET INDIAR REX 1636". In behoorlijke staat ø41mm gewicht: ca. 32gr.
Grote oude kristallen zakkroonluchter (10-lichts) 2e helft 20e eeuw 100xø77cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuwse eikenhouten linnenpers (Holland) met 4 lades en origineel beslag, in zeer goede staat 160x54x84cm. Cond.: U
Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G
Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G
Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G
Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G
Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G
Drie oude kettingen. 2x Been (1 met zilver slot 925/000), 1x Bloedkoraal (gouden sluiting defect) 47cm., 44cm. en 16cm. Cond.: G
Bronzen figuur naar A. Moreau op marmeren sokkel, fluitspelende jongen 25x12,5x7cm. Cond.: U
Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)
Tweedehands pooltafel incl. poten(schroeven van de poten missen) in zeer goede staat met twee keus 205x113cm. Cond.: U. Exclusief ballen.
Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M
Antiek Hollands hangkastje met porseleinen lades voor kruiden, koffie etc. (beschadigd) 48x37x17cm. Cond.: R
Oude Orientaalse koperen hanglamp 20e eeuw, in goede staat 60x32cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) 45xø62cm. Cond.: G