This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

08. Juliveiling 2011

Auction on Friday, July 1, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Hanglamp
Result: 60 EUR

Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G

Spiegel
Starting price 150 EUR

Antieke spiegel met kroon en stucwerk ca. 1880 in Louis Seize stijl (overgeschilderd). 83x92cm. Cond.: R

Grote bronzen staande lamp
Starting price 900 EUR

Grote bronzen staande schemerlampvoet eind 19e eeuw. Geheel omrand met uitgewerkte draken. Lamp staat op 4 poten met omranding. Lamp is later electrisch gemaakt met 2 brandpunten H.: 183cm. Cond.: G

Zilveren munt 1636
Result: 65 EUR

Zeldzame zilveren Brabantse Philip IV ducaton 1636. (Filips IV 1621-1665) Opschrift "PHIL IIII D.G. HISP ET INDIAR REX 1636". In behoorlijke staat ø41mm gewicht: ca. 32gr.

Hanglamp
Result: 90 EUR

Grote oude kristallen zakkroonluchter (10-lichts) 2e helft 20e eeuw 100xø77cm. Cond.: G

Eikenhouten linnenpers
Starting price 400 EUR

Antiek 19e eeuwse eikenhouten linnenpers (Holland) met 4 lades en origineel beslag, in zeer goede staat 160x54x84cm. Cond.: U

Empire hanglamp, 2e periode
Starting price 650 EUR

Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G

Empire hanglamp
Starting price 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G

Empire hanglamp ca. 1900
Starting price 500 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G

2 Lopers
Result: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G

2 Imari dekselschalen
Starting price 150 EUR

Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G

Eikenhouten 4 laden commode
Result: 150 EUR

Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Result: 70 EUR

Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G

Defecte majolica hanglamp
Result: 10 EUR

Defecte majolica lamp ø35cm. Cond.: S

3 Sieraden
Result: 40 EUR

Drie oude kettingen. 2x Been (1 met zilver slot 925/000), 1x Bloedkoraal (gouden sluiting defect) 47cm., 44cm. en 16cm. Cond.: G

Ronde spiegel, fruit
Starting price 40 EUR

Bronzen fluitspeler
Starting price 70 EUR

Bronzen figuur naar A. Moreau op marmeren sokkel, fluitspelende jongen 25x12,5x7cm. Cond.: U

Kristallen hanglamp
Result: 150 EUR

Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)

Pooltafel
Result: 50 EUR

Tweedehands pooltafel incl. poten(schroeven van de poten missen) in zeer goede staat met twee keus 205x113cm. Cond.: U. Exclusief ballen.

Beschilderd kamerscherm
Result: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M

Hangkastje met porselein
Result: 30 EUR

Antiek Hollands hangkastje met porseleinen lades voor kruiden, koffie etc. (beschadigd) 48x37x17cm. Cond.: R

Orieëntaalse lamp
Result: 40 EUR

Oude Orientaalse koperen hanglamp 20e eeuw, in goede staat 60x32cm. Cond.: G

Messing lamp
Result: 5 EUR

Oude Hollandse messing kroonluchter 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) 45xø62cm. Cond.: G