Onduidelijk gesigneerd '76 mogelijk Russische school, Naiëf geschilderd winterlandschap met figuren, olieverf op paneel 51x63cm Cond:G
Peter Cox 1912-1985 riviergezicht met berkenbomen olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, dienstmeid bij een glaskast, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, romantisch landschap bij avond met visnetten en figuren 52x38cm. Cond.: R
Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G