Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.
Mooi Hollands zilveren sigarettendoos met Hollandse taferelen 835/000 14x9,5x4cm. Cond.: U
Leuke Hollands zilveren asbak met Hollandse taferelen 835/000 190gr. ø18cm. Cond.: U
Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.
Oorstekers WG 750/000 met 2 briljanten 0.30ct.,TW/VSI en een zeer fijne zuidzee parel 13 mm.,op massieve vleugels. 13 gr.
Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6en 5 mm.half gematteerd L 50 mm., 12.1 gr.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne zuidzee parel 14 mm.,9.1 gr.
2-Delig zilveren roomstel (melkkannetje en suikerpot, 11,5x16x12cm.), Duits gekeurd ca. 1920 800/000 494gr.
6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U
Hollands zilveren knottenkistje uit 1979 met romantische voorstellingen, rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000 186gr.
Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.