Zuidzee parel collier, sluiting WG 750/000 verwerkt in een parel, 32 zeer fijne witte zuidzee parels 13-14 mm., L 43.5 cm.
Dirk Peter van Lokhorst '75, olieverf op linnen, ossenspannen met figuren 66x36cm. Cond.: R
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen
Zeer fraai Amsterdams staand horloge. Eikenhout met wortelnoten opgelegd. Uurwerk met volle kalender en scheepjesmechaniek. Gesigneerd Hendrik Schoonbeek Amsteldam. 288x56x34cm