2 Porseleinen figuren met een bakje 20e eeuw. 1x Zittende jongeman gemerkt met een kroontje en een "Z" (Duits, vermoedelijk Dresden). 1x Zittende vrouw gemerkt met een kroontje en een "Z" (Duits, vermoedelijk Dresden), kleine chip aan voetje. 20x12x15cm. Cond.: G