18e Eeuwse theepot, Chine de Commande. Handbeschilderd met bloemen en guirlandes. Dekselknop in de vorm van een appel. Tuit heeft een zilveren tuitje ca. 1900 (na restauratie aangebracht). Pot heeft 1 doorlopende haarlijn en 2 chips aan de dekselrand 15,5x23,5x12cm. Cond.: R