Klein kinderserviesje gemerkt J.M. Porcelanit (Tsjechië). geheel gemaakt in de vorm van een gezichtje. bestaand uit 6 kop&schotels, suikerkan, melkkan en een theepot midden 20e eeuw. 1 Kopje met chip, 1 kopje met haarscheur, 2 deksels met chip, theepotje heeft randschade