Koffieservies voor 6 personen,waarschijnlijk Frankrijk, eind 19e eeuw, met zuid-europese beschildering met goudkleur. Koffiekan H.23 cm., melkkan,suikerpot, 6 kop en schotels H.7 cm. Deels zeer licht beschadigd.