37-Delig Meissen Koffie/Theeservies 2e helft 20e eeuw, 2e keus. Polychroom beschilderd met bloemmotief "Blume III". Koffiekan (28cm.), deksel licht beschadigd. Theekan 12cm.(handvat afgebroken), 11 Kopjes en schotels (5 licht beschadigd) en 12 dessertbordjes (ø18cm.)