Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast 2e helft 19e eeuw. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Tinus Tichelaar) Holland. 1 Deur gelijmd 44x33x16cm. Cond.: R