5 Delen Duits porselein 20e eeuw. 1x groot sierbord Hutschenreuter Selb. 1x kaarskandelaar Villeroy & Boch Mettlach. 1x jugendstil koffiekan met meisje en putti. 1x snijplank Lindner Cobalt. 1x stad Meissen schaal (beschadigd). Cond.: G