Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bezit Rederij, recentelijk gereinigd en bedoekt door Douwes FineArt 100x70cm. Cond.: U