Duitse jachtklok eind 19e eeuw, geheel uit notenhout gesneden. Voorstellend een groot edelhert staand op de klok met daaromheen een sokkel met eikebladeren en varens. Het uurwerk is gesigneerd Gott Leunenberger Interlahen. Uurwerk mist 5 messing cijfers, de slinger en 1 wijzer. Gewei mist kleine stukjes en de klok bevat oude wormgaatjes 58x43x14cm. Cond.: R-G