Bijzondere oude gebombeerde gefineerde commode in Louis Quinze stijl met marmeren blad. Imposante massief bronzen ornamenten in de vorm van bronzen poten, hofdames, leeuwekoppen en guirlandes.2e Helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade. 96x120x62cm. Cond.: G