Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 Bronzen ornament mist. Cond.: G