Grote Meissen porseleinen putti (knaufzeit) ca. 1900. Fakkel gebroken maar aanwezig, armen gelijmd, staart van de vogel is eraf, roze gewaad beschadigd, chips van voet af. gemerkt L52x19x20cm. Cond.: M