Drie Hollandse 17e eeuwse polychroomtegels met de volgende voorstellingen; 1x Schaatsende man, 1x Stilstaande man met schaatsen, 1x staande man met de rug naar je toe. Allen met prachtige 17e eeuwse kledendracht 1,2x13x12,9cm., 0,9x12,9x12,9cm., en 1x13x13cm. Cond.: G (lichte randschade)