Franse pendule ca. 1830 met prachtig inlegwerk.Uurwerk is met touwtjesslinger en gemerkt AM Japy freres. recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Emaille wijzerplaat gecraceleerd 34x25x16cm. Cond.: G